Servis

Uskutočňujeme záručný aj pozáručný servis:

HODINIEK

BERING
BULOVA
CITIZEN
ENGELSRUFER
HANOWA
POLICE
SUNDIAL
SWISS MILITARY HANOWA
TELSTAR

ŠPERKOV

BERING
ENGELSRUFER
POLICE


Reklamovaný tovar môžete priniesť osobne alebo poslať poštou ako cennú zásielku na adresu: GOLDTIME BL s.r.o. - servis hodín, Rezedova 5, 82101 Bratislava. K tovaru musia byť priložené tieto náležitosti (bez nich nemôže byť oprava urobená):

  • presný popis závady, prípadne požiadaviek na opravu a stav výrobku (úroveň opotrebenia)
  • kontaktné údaje (telefón alebo email pre odsúhlasenie zmeny opráv a ceny)
  • záručný list, ktorý môže v prípade tovaru zakúpeného v SR alebo ČR u autorizovaných predajcov nahradiť doklad o nákupe (iba v prípade, že sa jedná o záručnú opravu v rámci zákonnej dvojročnej záručnej doby). 

Pozáručný servis iných značiek treba konzultovať telefonicky pred odoslaním. Kontaktné údaje a otváraciu dobu nájdete tu.

Opravy starších modelov
Náhradné diely na modely hodinek, u ktorých bola výroba už ukončená, sú k dispozícii ešte cca 4 roky po ukončení výroby. Naše servisné stredisko Vás v prípade záujmu môže informovať o situácii o konkrétnom modely.

Technická podpora
V prípade potreby konzultácie technického problému sa na nás obráťte telefonicky, emailom alebo osobne. Radi Vám poskytneme potrebné informácie.

Zoznámte sa podmienkami záruky
Dĺžka a podmienky záruky sú uvedené v záručných listoch priložených k výrobkom. U výrobkoch, ktoré boli zakúpené v zahraničí platí záručná doba podľa podmienok uvedených v Medzinárodnom záručnom liste, ktorý musí byť riadne vyplnený a predložený spolu s výrobkom.
Na hodinky CITIZEN zakúpené v SR u autorizovaných predajcov od 1. 5. 2010 a neskôr poskytujeme záruku 5 rokov. Na hodinky TELSTAR zakúpené v SR od 1. 4. 2014 a neskôr poskytujeme záruku 5 rokov. Na hodinky Hanowa a Swiss Military Hanowa zakúpené v SR od1. 6. 2019 a neskôr poskytujeme záruku 3 roky. Na hodinky Bering poskytujeme záruku 3 roky. Na hodinky Sundial a Bulova zakúpené v SR poskytujeme záruku 5 rokov.  Na ostatné výrobky dodávané spoločnosťou GOLDTIME BL spol. s.r.o. na trh v SR sa poskytuje záruka 2 roky od dátumu predaja konečnému spotrebiteľovi
Záručné a pozáručné opravy výrobkov uvedených značiek od neautorizovaných dovozcov do SR budú odmietnuté s odkazom na neexistujúci zmluvný vzťah medzi GOLDTIME BL spol. s.r.o. a týmito dovozcami.

 

KONTAKTY:

Servis externe zabezpečuje:
Ota Válek

Prevádzka: Servis hodín, Rezedová 5, 821 01 Bratislava

Email: obchod@goldtime.skovalek@chello.sk

Tel.: +421 2 43425168 kl.102 p.Válek

Mobil: +421/903 586 607 p. Válek

Kyjevská 4, 831 02 Bratislava ( len korešpondenčná adresa )

Adresa pre odosielanie zásielok:

GOLDTIME BL, spol. s.r.o.
p. Válek
Rezedová 5
821 01 Bratislava