Novinky e-mailom

Citizen Police Engelsrufer
Telstar Renata Bering
Swiss Military Hanowa

Prihlásenie obchodníka

Servis

Robíme záručný aj pozáručný servis značiek CITIZEN, TELSTAR, POLICE a RENATA. Kontaktné údaje a otváracej dobe nájdete tu.

Reklamovaný tovar môžete priniesť osobne alebo poslať poštou ako cennú zásielku na adresu :   GOLDTIME BL s.r.o., - servis hodín, Rezedova 5, 82101 Bratislava. K tovaru musia byť priložené tieto náležitosti (bez nich nemôže byť oprava urobená):

  • presný popis závady, prípadne požiadaviek na opravu a stav výrobku (úroveň opotrebenia)
  • kontaktné údaje (telefón alebo email pre odsúhlasenie zmeny opráv a ceny)
  • záručný list, ktorý môže v prípade tovaru zakúpeného v SR alebo ČR nahradiť dokladom o nákupu (iba v prípade, že sa jedná o záručnú opravu v rámci zákonnej dvojročnej záručnej doby)

Opravy starších modelov
Náhradné diely na modely hodinek, u ktorých bola výroba už ukončená, sú k dispozícii ešte cca 4 roky po ukončení výroby. Naše servisné stredisko Vás v prípade záujmu môže informovať o situácii u konkrétneho modelu.

Technická podpora
V prípade potreby konzultácie technického problému sa na nás obráťte telefonicky, emailom alebo osobne. Radi Vám poskytneme potrebné informácie.

Zoznámte sa podmienkami záruky
Dĺžka a podmienky záruky sú uvedené v záručných listoch priložených k výrobkom. U výrobkov, ktoré boli zakúpené v zahraničí platí záručná doba podľa podmienok uvedených v Medzinárodnom záručnom liste, ktorý musí byť riadne vyplnený a predložený spolu s výrobkom.
Na hodinky značky CITIZEN zakúpené na Slovensku a v ČR u autorizovaných predajcov poskytujeme záruku 5 rokov. Na hodinky značky TELSTAR zakúpené na Slovensku a v ČR u autorizovaných predajcov poskytujeme záruku 3 roky, na ostatné výrobky dodávané spoločnosťou GOLDTIME BL spol. s.r.o. na trh v SR sa poskytuje záruka 2 roky od dátumu predaja konečnému spotrebiteľovi. 
Záručné a pozáručné opravy výrobkov uvedených značiek od neautorizovaných dovozcov do SR budú odmietnuté s odkazom na neexistujúci zmluvný vzťah medzi GOLDTIME BL spol. s.r.o. a týmito dovozcami.

Predaj náhradných dielov pre obchodných partnerov
Okrem bežných náhradných dielov, ako sú batérie RENATA, barety alebo remienky si môžete objednávať tiež náhradné diely na hodinky horeuvedených značiek pre opravy vo Vašich predajniach a opravovniach. Pri objednávaní strojového náhradného dielu uvádzajte číslo kalibru. Pri objednávání púzdrového náhradného dielu uvádzajte u hodiniek Citizen číslo púzdra, u hodiniek Police a Telstar číslo modelu. Uvádzajte tiež maximálne upresňujúce informácie, ako napr. priemer skla apod. Bežne skladované diely Vám dodáme do 5 dní, dodávka špeciálnych dielov objednávaných v zahraničí trvá približne 2 - 3 mesiace. Súčiastky na hodinky iných značiek nemáme a preto ich neobjednávajte. Sklad náhradných dielov slúži iba pre účely servisu značiek dodávaných do SR spoločnosti GOLDTIME BL spol. s.r.o.

 

KONTAKTY:

Servis externe zabezpečuje:

Ota Válek

Prevádzka: Servis hodín, Rezedová 5, 821 01 Bratislava

Email: obchod@goldtime.sk, ovalek@chello.sk
Tel.: +421 2 43425168 kl.102 p.Válek

Mobil: +421/903 586 607 p. Válek

Kyjevská 4, 831 02 Bratislava ( len korešpondenčná adresa )

Adresa pre odosielanie zásielok:

GOLDTIME BL, spol. s.r.o.

p. Válek

Rezedová 5

821 01 Bratislava