Novinky e-mailom

Citizen Police Engelsrufer
Telstar Renata Bering
Swiss Military Hanowa

Prihlásenie obchodníka

AAGAARD – svet šperkov

AAGAARD – svet šperkov

30.9.2011 | 20:32

Boli navrhnuté a vytvorené v duchu tradícií dánskeho dizajnu, predovšetkým je ale hlavnou témou láska - Lovelinks. Aagaard šperky sú ukážkou krásneho, moderného zlatníckeho umenia s unikátnymi detailami pre tých, ktorí chcú vyniknúť originálnymi a osobitými šperky.

História


História Aagaard sa píše od roku 1946, kedy Jens J. Aagaard uviedol na trh svoju prvú kolekciu šperkov v prímorskom meste Svendborg v Dánsku. Kolekcia bola vtedy veľmi malá, rovnako ako počet zákazníkov, ktorí však boli spoľahlivými obchodníkov. Tí úspešne rozvíjali obchod nasledujúcich 30 rokov. V roku 1978 spoločnosť kúpil šperkárov Holger E. Jensen. Vďaka tvrdej práci, obchodným znalostiam a dobrému načasovanie sa firma stala predné škandinávskou šperkárskou spoločnosťou a svoju pozíciu si zachovala dodnes.

Šperky

Boli navrhnuté a vytvorené v duchu tradícií dánskeho dizajnu, predovšetkým je ale hlavnou témou láska - Lovelinks.
Aagaard šperky sú ukážkou krásneho, moderného zlatníckeho umenia s unikátnymi detailami pre tých, ktorí chcú vyniknúť originálnymi a osobitými šperky.
Aagaard pri výrobe šperkov Lovelinks používa Sterlingovho striebro a zlato, ktoré kombinuje s muránským sklom (talianske sklo pôvodom z ostrova Murano blízkosti Benátok), zlátením, ozdobami z krištáľu, diamantov a drahých kameňov.
Najväčšia časť kolekcie Aagaard je založená na systéme U-design (You Design = vytvor si sám) - sami si poskladáte šperk z jednotlivých korálok a tým vytvoríte svoj ​​vlastný osobitý šperk!

Ocenenie

V minulom roku zvolil britský časopis British Trade Magazine šperky Lovelinks od Aagaard "značkou mesiaca" (British Retail Jewellers). Ide o významné ocenenia a okrem iného aj o dôkaz toho, že spoločnosť o sebe už dala vedieť aj na medzinárodnej scéne.